bulustrend

Buluştrend Notlarım

Türkiye ziyaretim sırasında, Ömer Ekinci‘nin daveti üzerine 19 Mart’ta Buluştrend’deydim. Ömer’le de ilk defa yüz yüze tanışma fırsatımız oldu.

Sektörde girişimcileri ve girişimci adaylarını bir araya getiren her türlü gönüllü organizasyona desteğim tam. Ömer de bu amaçla Buluştrend’i yoğun iş temposundan fedakarlık yaparak düzenliyor. Başta Ömer Ekinci ve Berkan Bağcı olmak üzere, bu organizasyonda da emeği geçen herkese bütün girişimciler adına tekrar teşekkür ediyorum.

Organizasyon için Astoria alışveriş merkezinde buluştuk. Beni şaşırtan olay Cumartesi öğleden sonra gibi çok önemli bir zamanda gelenlerin sayısı idi. Çok sayıda girişimci ve girişimci adayı Buşutrend için Astoria’daydı.

Gözleri ışıl ışıl, gelecekte büyük işler yapacak gençlerle yaptığım sohbetlerden aldığım zevki başka hiçbirşeyden alamıyorum. Bu nedenle benim açımdan çok heyecanlı geçti Buluştrend.

Biraz sektörden, biraz Amerika’daki durumlardan bahsettim, biraz soru cevap yaptık ve biraz da çok değerli hocam Uğur Özmen‘in tecrübelerini dinledik.

Çok farklı konudan bahsettik, o nedenle hepsini tek tek yazamıyorum burada. Hem sorulan sorular, hem tartışılan konular birçok yeni blog yazısı fikri verdi. Çok yakında yayınlıyor olacağım hepsini.

Buluştrend’de çekilen bütün fotoğraflara Berkan’ın Picasa Albümünden ulaşabilirsiniz.

Kimbilir, belki başka bir Buluştrend’de görüşmek üzere.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(1)