24-mart-etohum

Etohum Notlarım

Türkiye’de iken Burak Büyükdemir’in davetlisi olarak Etohum‘a katıldım.

Öncelikle sevgili Burak Büyükdemir’e Türk internet sektörü için yaptığı bütün değerli çalışmalar için tekrar teşekkür etmek istiyorum. Etohum başta olmak üzere, sektörü bir araya getirmeye ve büyütmeye yönelik çok değerli çalışmaları hiçbir zaman unutulmayacak.

24 Mart 2011’de gerçekleşen Etohum, Microsoft Türkiye Ofisi’nde idi ve benim katıldığım ilk Etohum toplantısı oldu.

Röportaj şeklinde başlayıp, katılımcıların soruları ile devam eden, bence çok verimli bir buluşma oldu.

24 Marttaki Etohum’a katılan kişiler ve projeler hakkında daha ayrıntılı bilgiyi burdan bulabilirsiniz. Hem 24 Marttaki, hem de diğer Etohum röportaj videolarını burdan izleyebilirsiniz.

Burak Büyükdemir ile Etohum’daki Röportajımız

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(6)
  1. Güzel ve yararlı bir söyleşi olmuş,sıkı takipçinizim.Bu videoyu izledikten sora sizin 2007de istanbul da düzenlediğiniz bir girişimcilik konferansının videosunu izleme olanağı buldum,girişimciliğin kafamda yer ettiği tanım değişti ve fikirlerimi yönde geliştirdi diyebilirim.Güzel paylaşımlar için teşekkürler :)

  2. Güzel bir söyleyişi olmuş ahmet hocam size nasıl ulaşabilirim mail yoluyla sormak istedğim bi konu var fikirleinizi ve düşünceleiniz merak ediyorum

  3. Bana her ne kadar genç girişimcisin, başarılısın, iyisin, hoşsun deselerde sizi dinledikçe, yaptıklarınızı takip ettikçe yaptıklarımın daha yapabileceklerimin daha çok başında olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çalışmalarınızda başarılar dilerim.