Ahmet Kırtok Kimdir?

Öncelikle siteme hoşgeldiniz.  Uzun yıllar birçok site ve blogda yazılarım yayınlandı.  Sektörel birçok öncü blogum oldu.  Yoğun çalışma tempomdan dolayı yazılarımı bir araya getirip tek kaynağa ağırlık verme fikri sonunda gerçekleşti ve KIRTOK.com kişisel sitem olarak yayına girdi.

Ben New York’ta yaşayan bir Türk girişimciyim.  İnternet pazarlama ve e-ticaret üzerine çalışıyorum.  Tecrübelerimi paylaşmak ve genç arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmak dileği ile bu sitemde ilk defa Türkçe yazılar yazıyorum.

Bu sitede sadece iş hayatı ve internet üzerine yazılar yok.  Burası aynı zamanda benim kişisel güncem ve birçok farklı konudan bahsediyorum.  Sizlerden ricam mümkün olduğunca çok yorumlarınızla bana destek olmanız.  Bu şekilde beni de daha sonraki yazılarım için yönlendirmiş olursunuz.

Kontak Bilgilerim

Beni FriendFeed ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Benimle direk iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

[easy-contact]

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(1)