istekaynak

İsteKaynak.com İş Hayatı Soru & Cevap Rehberi

Yıllardır gerek kişisel blogumdan gerekse sosyal ağlardan tanıştığım birçok kişinin sorularını elimden geldiğince cevapladım.

Arada kaçırdıklarım ve çok mantıksız sorular dışında, bazıları biraz geç de olsa, bugüne kadar binlerce soruyu email ile cevaplamışımdır.

Geçtiğimiz ay başında bir gece yaklaşık 4 saat email ile bana gelen soruları cevaplarken, her geçen gün artan bu sorulara nasıl cevap vermeye devam edeceğimi ciddi ciddi düşünmeye başladım. Özellikle girişimcilik ile ilgili bazı genel soruları tekrar tekrar cevaplamaya başladığımı farkettim.

Hem cevapladığım soruları tekrar cevaplamamak, hem de benzer soruları olanlara bir kaynak sunabilmek için iş hayatı ile ilgili bir soru cevap sitesi yapmaya ve bundan sonra sizden gelen soruları orada cevaplamaya karar verdim.

İsme karar vermem, alan adını almam ve wordpress kurmam yaklaşık 15 dakikamı aldı. Temanın Türkçe’ye çevrilmesi işini ise ancak bugün tamamlayabildim.

İsteKaynak.com bugünden itibaren yayına giriyor.

Sizlerden ricam, iş hayatı ile ilgili her türlü konuda sorularınızı burda sormanız ve uzmanlık alanınızdaki sorulara cevaplarınız ile yardımcı olmanız.

Hiçbir ticari kaygım olmadan, sadece girişimcilerin ve kurumsal çalışanından danışmanına kadar, iş hayatındaki herkesin sorularına cevap bulabilecekleri kaliteli bir kaynak oluşturmak amacım.

Zaten ciddi vakit ayırdığım soru cevaplama işini, herkese açarak bir fayda sağlamak amaç.

Bundan sonra İsteKaynak.com‘da hem sizin sorularınızı elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım hem de iş hayatı ile ilgili aklıma takılan bütün soruları sizlere soruyor olacağım.

İş hayatı ile ilgili kaliteli bir kaynak oluşturma amacındaki bu projede soru ve cevaplarınızla yapacağınız destekler için şimdiden teşekkürler.

Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır…

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(10)
 1. İş’te budur! :) Bu blog güzel ve sürekli gelişen bir arşiv olacak, bundan eminim. Bütün girişimci arkadaşlar için hayırlı olsun… :)

 2. Sayın Kirtok,
  Hayırlı olsun.Umarım İsteKaynak.com amaçladığınız doğrultuda ve verimli,sizin
  hedeflerinize uygun bir seyir izler…
  Biz kullanıcılara da yardımcı olacağına kesin gözüyle bakıyorum…
  – Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır…=> Knowledge leads to ideas~Bilgi fikirlere yol açar.
  – Knowledge is the source of ideas~Bilgi fikirlerin kaynağıdır.
  – Life, without “Sharing”,has no meaning~”Paylaşımsız” yaşamın,hiçbir anlamı olmaz…
  Naçizane eklemelerden, sonra;size başarı,sağlık ve mutluluklar diliyorum…

  Sevgi ve Saygılarımla

 3. Hayırlı olsun daha 2 gün önce açılmış, bugün google alert’den bir mesaj geldi. Benim ilgimi çeken bir konu var diye. Hemen soruyu cevapladım. Çok güzel bir proje. Başarılar Sevgiler

 4. Web sitenizi hergun takip ediyorum. Actiginiz basliklar gercekten cok onemli bilgiler iceriyor. Bu konuda gosterdiginiz ozene hayran kalmamak mumkun degil. Basarilarinizin devamini diliyorum.