Kirtok.com Blograzzi'de Günün Blogu Seçildi

Türkiye’de internet sektöründe isimleri önde gelen Webrazzi‘den Arda Kutsal ve Inveon ekibinin projesi olan Blograzzi Türkiye’de bir ilki başardı.  Henüz beta yayınına devam eden Blograzzi Türkiye’de blog severlerin hergün uğradığı bir kaynak haline geldi.

Blograzzi sayesinde birçok başarılı Türkçe Blogdan haberim oldu, açıkçası Türkçe blog okumaya başladım.  Saolsunlar, bugün (16 Mart) benim blogumu günün blogu seçmişler.  Blograzzi’den bloguma gelen ve ilk ziyareti olan bütün arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum.  Umarım yorumlarınızı paylaşıp henüz çok yeni olan blogumun geleceği ile ilgili bana yol gösterirsiniz.

Herhangi bir websitesi ile bir blogu ayıran en büyük özellik, blogların kişisel olması ve okuyucular ile yazar arasında karşılıklı diyalog kurulabilmesi bence.  Bu nedenle çok kısa da olsa yorumlarda kendinizi tanıtırsanız beni mutlu etmiş olursunuz.

Blograzzi aracılığı ile bloguma ilk ziyarette bulunan bütün arkadaşlara tekrar hoşgeldiniz diyorum. 

Blograzzi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>