kirtokcom3thumb

Kirtok.com Buluşması Video ve Fotoğrafları

Geçen ay Türkiye ziyaretim sırasında 12 Kasım 2008 tarihinde Kirtok.com Buluşması adı altında internet sektöründen çok değerli arkadaşlarla buluşma, tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalamıştım.

Türkiye’den döndükten sonra yoğun çalışma tempom nedeni ile bu buluşma ile ilgili yorumlarımı, teşekkürlerimi, fotoğraf ve videoları sizlerle paylaşma fırsatını ancak yakalayabiliyorum.

Öncelikle çok geç haber verebilmeme ve hafta içi iş çıkışı olmasına rağmen çok değerli vakitlerini ayırıp bu buluşmaya gelen bütün arkadaşlara teşekkürlerimi tekrar iletmek istiyorum. Ayrıca Takas Merkezi‘nden sevgili Önder Eren‘e video ve fotoğraf çekimleri için bir kez daha teşekkürler.

Çok samimi, sohbet havasında, konudan konuya atlayarak çok sıcak bir buluşma oldu benim açımdan, ve internette Türkiye’de de çok değerli yeni isimlerle tanışma fırsatım oldu. Buluşmaya katılmak isteyip katılamayan ya da ilgisini çeken arkadaşlar için videoları özet şeklinde de olsa sunuyorum.

Ve Kirtok.com Buluşmasından Fotoğraflar

Ayrıca değerli vakitlerini ayırıp Kırtok.com buluşması ile ilgili yazı yazan Önder Eren’in Ahmet Kırtok ve Kirtok.com Buluşması yazısını ve Murat Esenli’nin Amerika’da bir Türk Girişimci Markası Ahmet Kırtok adlı yazılarını okumanızı da tavsiye ederim.

Birdahaki Türkiye’ye gelişimde görüşmek üzere.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(12)
  1. Sevgili Ahmet,

    Ufkumu genişleten konuşmaların ve müstesna kişiliğin için ben teşekkür ederim. Toplantıda konuştuklarımızı hayata geçirmek için gerekli adımları attım.

    Umarım, genç arkadaşlar da senden aldıkları içgörüyü kullanabilirler.

    Sevgiler

    Uğur