Kırtok.com Buluşması

UPDATE: Kirtok.com Buluşması videoları ve fotoğraflarını ekledim siteye. Katılabilen herkese tekrar teşekkürler, katılamayan arkadaşlara söz, bir dahaki sefere daha erken haber vereceğim.

Tarih: 12 Kasım 2008 Çarşamba
Saat: 18:00 – 20:00
Yer: Profilo AVM – Schiller Cafe

Türkiye’de geçen ilk hafta hem kişisel hem işlerle ilgili çok yoğun geçti. Email atan, yorum yapan ve telefonla görüştüğüm herkese tekrar teşekkürler.

Türkiye’ye gelmişken herkesle görüşmek fikir alışverişi yapmak istiyorum, ancak zaman buna müsade etmiyor. Bu nedenle hep beraber buluşalım, tanışalım diyorum, ne dersiniz?

Etohum‘dan Burak ve Takasmerkezi‘nden Önder’in tavsiyesi üzerine Profilo Alışveriş Merkezinde Schiller Cafe adlı mekanı seçtim bu buluşma için. Saat 18.00’de başlayacak, herhangi bir konusu olmayacak, tanışma, soru cevap, sohbet şeklinde geçecek bir toplantı olacak.

Eğer gelebilirseniz aşağıda yorumlara geliyorum ve kaç kişi geleceğinizi belirtebilirseniz sevinirim. Bu şekilde kaç kişi olacağımızı öğrenmiş oluruz.

Çarşamba günü görüşmek üzere.

P.S. Katılım için RSVP ya da yorum yazmak zorunlu değildir. İsteyen herkes katılabilir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(24)
 1. Ahmet Bey, ben de işlerimi ayarlayıp gelmeyi düşünüyorum. Sizinle taışıp sohbet etmek isterim. Yalnız daha önceki yazınıza geliriz diyen kimseyi görmedim burada. Sakin bir buluşma olacak galiba:)

  Görüşmek üzere

 2. Ahmet Bey,İstanbul’da olmadığım için katılamıyorum.kirtok.com buluşmasının konferansda olduğu gibi sanal ortama aktarılması mümkünmüdür?
  Başarılar…

 3. Amerika’ya dönmeden önce; olur da haftasonu yeni bir toplantı düzenlerseniz sizinle tanışmak istiyorum…
  Burak Bey’den fikir alınca yine hafta içi olarak planlamışsınız :(
  İş çıkışı yetişemiyoruz :(

  Paylaşımlarınızı ve çalışmalarınızı ilgiyle izliyoruz.
  Başarılarınızın devamını dilerim…

 4. Böylesine enerjik ve donanımlı,mütevazı başarılı bir kişi ile tanışmak benim için onur verici.Ortamda tanıştığım kişilerle de bir arada olmaktan mutluluk duydum.Benim açımdan çok verimli bir sohbet oldu.İkram için de ayrıca teşekkür ediyorum.

  Memnuniyetle bundan sonraki paylaşımlar da “BEN DE VARIM” DİYORUM.

  Enerjiniz Bol Olsun.

  Tuğba ARSLAN

 5. Merhabalar, İstanbulda olsaydım sizinle tanışmayı isterdim, gerçi bu yazınızı geç gördüm RSS de, iş yoğunluğu diyelim. Umarım güzel ve faydalı olmuştur.

  Sevgilerle,

 6. Merhaba Ahmet bey

  Kirtok.com buluşması çok güzel geçti internetin suan ve gelecekteki hakkındaki görüşleriniz amerikada yaşayan biri olarak oradan buraya bakış acınız yapmak istediğim proje hakkında olumlu bilgiler oldu.

  Bazı konularda fikrinizi merak ediyorum , mail adresinizi verirseniz düşüncelerimi sizinle paylaşmak isterim

 7. Genç Girişimciler Kulübü’nün düzenlediği ama geç haberdar olduğum için katılamadığım bir seminerin videosunu ararken rastladım sizin seminerinizin videosuna. Uzun zamandır tekrar izlemek istediğim The Truman Show’u izleyip üzerine biraz düşünebileceğim kadarlık bir sürede sizin videonuzu izledim. Sonuç: Hiç pişman değilim!
  Ama bu başka bir pişmanlığa yol açtı; yine kaçırmamam gereken bir etkinliği (yine) geç haberdar olduğum kaçırmışım!

  Gıyabınızda da olsa sizi tanımaktan çok memnun oldum. 22 Kasım itibariyle adımı buraya ekliyorum ki olası tekrarı için zihninizde ufak da olsa bir iz bırakabileyim.
  Saygılar

 8. Bu buluşmada neler konuşuldu? Hangi konular üzerinde muhabbet ettiniz? Yani merak ettiğimiz sorular var. Başta ahmet bey olmak üzere katılımcılar bize bir özet geçebilir mi? ve Ahmet bey Ankara’ya da bekleriz, her ne kadar sönük bir şehir olsak da İstanbul’u kıskanan bir başkentiz. Böyle organizasyonların azlığını hissediyoruz.

 9. Önder bey güzel yazınız için teşekkür ederim. Hoş bir muhabbet olduğu ortada. Video kaydını yayınlayacağınızı söylemişsiniz ama sitede bulamadım. Size zahmet yüklediyseniz linkide verir misiniz?

 10. @Uğur Özmen: Tekrar teşekkürler, çok memnun oldum tanıştığımıza.

  @Mehmet Yurdunkulu: Kusura bakma arada kaçırmışım sorunu. Şimdi email attım, umarım ulaşır. Bana info at işareti kirtok.com adresinden ulaşabilirsin emailim ulaşmassa. Katıldığın için tekrar teşekkürler buluşmaya da.

  @Ali R. Babaoğlan: Ben teşekkür ederim.

  @Önder Eren: Önder herşey için tekrar teşekkürler.