tesekkurler

Teşekkürler

Trafik, iş, alışveriş, faturalar, toplantılar, stres, stres, stres…

Günlük hayatımızdaki yoğun koşuşturmada çoğumuzun genelde unuttuğu, halbuki söylerken birkaç saniyemizi bile almayacak bir kelime var:

Teşekkürler !

Hatta çok yoğun olanlar için, güzel dilimiz Türkçe’nin sağladığı avantajla, daha da kısa bir versiyonu kullanılabilir:

Teşekkür !

Markette, takside, işte, evde, günlük hayatta alışkanlık haline getirebilsek hepimiz teşekkür etmeyi, çok daha pozitif olmaz mı bir günümüz?

Teşekkürler

Bu yazıya giriş kısmı bahanemdi. Asıl amacım sizlere teşekkür etmekti.

Birçoğunuzu şahsen tanımıyorum. O çok değerli vaktinizi ayırıp yazılarımı okuyorsunuz.

Hatta yorumlarınızla destek oluyor, eleştiriyor ve tartışmaya katılıyorsunuz.

Hiçbir yükümlülüğünüz yok iken, sosyal medyada yazılarımı paylaşıyorsunuz ve birçok yeni okuyucumla tanışmama aracı oluyorsunuz.

Bazılarınız dertlerinizi, bazılarınız başarılarınızı, bazılarınız da teşekkürlerinizi email ve yorumlarla paylaşıyorsunuz.

Beni ne kadar mutlu ediyorsunuz anlatamam.

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum…

İnternet Ortamında da Teşekkür Edilebilir

Ne sosyal medya, ne de kişisel marka gurusuyum.

Bildiğim birşey var, o da gerçek hayatta ne iseniz, sosyal medyada da o olmanız gerektiği.

Günlük hayatımda kendime teşekkür etmeyi alışkanlık haline getirmiş biri olarak sosyal medyada da bunu uyguluyorum.

Yazılarımı paylaşanlara, yazdıklarımı yepyeni insanlarla tanıştıranlara, ya da çok değerli bir paylaşımla bana birşeyler katanlara içten teşekkür ediyorum.

Siz de deneyin, tavsiye ederim.

Hepinize tekrar teşekkürler.

Twitter Teşekkür Mesajları

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(14)
  1. Biz de sana teşekkür ediyoruz Ahmet. Yoğun iş tempona rağmen, daha sık Türkçe paylaşımlar yapman, grup satın alma sektörünü analiz eden yazı dizinde olduğu gibi, arşivlik yazılara imza atman, her zaman kibar, her zaman ilgili, her zaman ulaşılabilir olman ve tabi ki değerli bir dost olman dolayısı ile. Tekrar teşekkürler.

  2. Biz de teşekkür ederiz :) Ben blogunuzu yeni gördüm ama yazıların bir kısmını bitirdim. Zaman oldukça diğerlerini de okumayı düşünüyorum. Gerçekten tecrübe paylaşmak çok güzel. Bazıları hep bana bana derken, bazıları da tecrübelerini paylaşıyor…

  3. Gerçekten haklısınız.Teşekkür edebilmek, birşeyler kazandıranlara takdirimizi sunabilmek çok güzel, ve söylediğiniz gibi bunu reel, sanal diye ayırmak yerine bir bütün olarak hayatımızın her yerinde kullanmalıyız :)

  4. Ahmet Bey; Çok değerli yazılarınızı uzun süredir takip etmekteyim. Gerçekten bize ilham veriyor. Blog işine sizin yazılarınızı okuduktan sonra başladım. Bende size teşekkür ediyorum.

  5. Teşekkürler Ahmet Abi
    Hiç bir zaman bu da eksik kalsın demeden her açıdan bakabilmeniz gerçekten çok güzel.