finans-networkx100

Türk Finans Network "Değişen Dünyada Risk Yönetimi" New York Konferansı

Salı günü Goldman Sachs‘ta Türk Finans Network‘ün düzenlediği Değişen Dünyada Risk Yönetimi konulu konferansa katıldım. TurkishCorner’un da sponsorları arasında bulunduğu konferansta hem New York’ta yaşayan finans sektöründen Türk arkadaşlarla bir araya gelmiş olduk hem de önemli katılımcıların risk ve ekonomik kriz ile ilgili düşüncelerini dinlemiş olduk.

Finans Network’un dünyada birçok aktivite yaptığını biliyorum ancak özellikle New York şehrinde çok aktif çalışmalarını yakından takip etme fırsatım oluyor. Finans Network’un değerli yöneticileri başta Engin Yalt, Şeref Türkmenoğlu , Serdar Kaya ve Eren Tüfekçi olmak üzere böyle başarılı bir organizasyonda emeği geçen bütün Finans Network gönüllülerini tebrik ediyorum.

Finans sektörü ile yakından uzaktan bir bağınız varsa kesinlikle Finans Network‘e üye olmanızı tavsiye ederim. İş hayatında doğru ve başarılı bir network herşeyden daha önce gelir. Amerika’da iş hayatında sıkça kullanılan bir deyim vardır; “Kim olduğunuz değil, kimleri tanıdığınız önemlidir” (It’s not who you are, it’s who you know).

Değişen Dünyada Risk Konferans’ından Fotoğraflar

Katılımcılar soldan sağa; Charles Alsdorf (Deloitte, Financial Advisory Services Başkanı), Recep Bildik (İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkan Yardımcısı), Oliver Fratzscher (Dünya Bankası, Senior Financial Economist), Çağlar Somek (Goldman Sachs, Equity Investment Analysis Başkan Yardımcısı).
Değişen Dünyada Risk Konferansı


Katılımcılara hediyeleri verilirken


Finans Network Ekibi

Turk Finans Network Ekibi soldan sağa:
Seref Turkmenoglu, Serdar Kaya, Engin Yalt, Tugba Temurcan, Eren Tufekci

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(2)
  1. Sayın Kırtok;

    Sizler gibi değerli insanların tamamen kişisel gayretleri sonucunda yaşadığınız şehirinizde olan bu denli önemli toplantıları bizlerle paylaşmanız inanın takdire şayen..

    çalışmalarınızın devamını bekliyoruz ve sizleri tebrik ediyorum.
    James Arben