Türkiye Seyahati

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle yazamıyorum uzun zamandır.  Yeni projeler, yeni heyecanlar, yeni yoğunluklar bitmiyor.  Bütün emaillara cevap vermesem de hepsini okuyorum.  Cevap yazamadıklarım ya da yazmayı unuttuklarım için kusura bakmayın.

Çok kısa da olsa merhaba demek istedim.  Bu yaz iki kez erteledeğim Türkiye seyahatim sonunda yarın başlıyor.  2-22 kasım tarihleri arasında Türkiye’de olacağım.  Aile, arkadaşlar, ve toplantılar derken yine benim için tatilden çok koşuşturma olacak ancak yıllardır hiç eksilmeyen her memlekete gelmeden başlayan heyecan yine başladı.

Kimbilir belki İstanbul’da iken bir Kirtok.com buluşması yapıp hem gelebilen arkadaşlarla tanışma hem de sohbet etme fırsatı buluruz. Ne dersiniz?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumları Gör(12)
  1. Selam Ahmet,

    Nicedir bekletiyorsun bizi, artık şu meşhur seminerin 2.sini yapabiliriz demek ;)

    GGK’da Amerika’da Girişimcilik 2, Bir çıkışın hikayesi… olarak hızlı bir organizasyon yapabiliriz. (Sözün vardı :) Bu arada Kirtok fan clubcılar da katılabilir.

    Yolunuz açık olsun.